1xBet Bonus 130 euro

1xbet për një 1xbet pensioneve do të papritur të gjithë lojtarët që duan të bëjë depozita apo tërheqje nga kjo markë e kumar online. Nëse deri tani bookmakers tjera online kanë të 20 mundësitë e pagesës, Ne themi se ka një mesatare prej mbi 100 mundësia për të tërhequr ose të depozitojë të holla në llogarinë tuaj. 1xbet

Siç e dini, 1xbet është një kompani e lojrave në Rusi e cila ka hyrë në treg që nga viti 2007. Ai kohët e fundit ka përjetuar një seri ndryshimesh të brendshme në kuadër të organizimit të tij dhe që atëherë pjesa e tij e tregut është rritur me shpejtësi në të gjithë botën.

Welcome Bonus
kopje!

politikat e tyre janë mjaft të marketingut agresiv, prania e tyre në më shumë se 80% vend. Duke mbuluar një numër të vendeve si të tilla kërkojnë ndërfaqe të përshtatur sa më shumë prej tyre, por më e rëndësishme është koha e metodave të pagesës pranuar për depozita dhe tërheqje.

Kod promovues: 1x_107498
shpërblim: 200%

Vozitja me pagesën, ju do të shihni se ju mund të depozitojë 218 mënyra dhe interesante 103. Për shkak të asaj që e kam përmendur disa herë më lart. Numri i rrugëve vjen nga një numër i madh vendesh ku është aktualisht 1xbet.

regjistrohen 1xbet – shpërblim 130 – EUR

Si të paraqesë në 1xbet

Duke hyrë dëshirën seksion pagesës për të bërë një depozitë, Në hapin e parë do të jetë e bllokuar, duke parë metoda shumë të pagesës në dispozicion për të financuar llogarinë tuaj. Është e mundur për të gjithë 218 Ato janë klasifikuar dhe të rregulluar në mënyrë që të mos ju lejojnë të zgjidhni gabuar.

1xBet Bonus 130 euro

shumë, Ne regjistrojnë metoda kryesore të anijeve, duke lejuar çdo individ për të mësuar çdo metodë në detaje. Këtu janë mënyrat kryesore për të depozituar në 1xbet:

 • kartë krediti – 7
 • portofolin elektronike – 40
 • Paguajnë telefonin tuaj celular – 31
 • para – 7
 • sistemin e pagesave – 10
 • terminal vetë-shërbim – 18
 • dyqane celularë dhe transfer të parave – 1
 • Internet banking – 47
 • kartë të parapaguar – 7
 • Banca Mobile – 1
 • transferit bankar – 30
 • Cryptomoneda – 14
 • objektivat e lojës – 1
 • E-voucher – 4

Të gjitha këto janë zgjedhje themelore që ju mund të depozitojë në llogarinë tuaj. bast në internet para se të bëjnë një depozitë. Ne ju sugjerojmë të shihni minimale dhe / Maksimale e depozitimit ose, dhe komisioni, nëse ka, dhe koha e përpunimit nga disa për disa ditë.

Tërheqja nga 1xbet

Kazino 1xBet

Tërheqja është i pranishëm vetëm 103 dhe kjo është e strukturuar dhe kategorizuar kështu të bëhen lehtë. Para se të zgjedhin një metodë e tërheqjes, ju duhet të shihni kufirin tërheqje për secilin dhe kjo i atribuohet, ose pa pagesë, por mos harroni se koha e përpunimit nga 15 minuta deri në disa ditë, Në varësi të metodës së zgjedhur.

Mundësitë kryesore të tërheqjes janë si më poshtë:

 • kartë krediti – 5
 • portofolin elektronike – 17
 • Paguajnë telefonin tuaj celular – 24
 • para – 1
 • sistemin e pagesave – 3
 • Internet banking – 6
 • card parapaguar – 3
 • transferit bankar – 27
 • Cryptomoneda – 14
 • objektivat e lojës – 1
 • E-voucher – 2

Çfarëdo metoda e pagesës që ju zgjidhni, është më mirë për të zgjedhur sa më shumë opsione të jetë e mundur për të shkurtuar kohën e nevojshme për transaksione të përpunimit.

Depozitat dhe tërheqjet: Pagesa metodë 1xbet

Tani që ne kemi sqaruar bonus mirëpritur për 1xbet 1xbet dhe kushtet e qasjes, është më mirë për të regjistruar operatori pranuar metodë për të bërë depozita dhe tërheqje. Një udhëzues pothuajse i plotë është në dispozicion në faqen e internetit e operatorit për t'ju ndihmuar të kuptoni se si të bëjë një depozitë 1xbet. megjithatë, këtu është një listë e mënyrave për të rimbushni llogarinë tuaj. lojë:

 • Postepay
 • Kartë krediti ose kartë parapaguar
 • Paypal
 • Skrill
 • transferit bankar
 • card Loading 1xbet
 • kundërsulm Payma

Për sa i përket tërheqje nga llogaria juaj 1Xbet, ju mund të përdorni një libralidhës në internet në mes të metodave të mëposhtme:

 • Postepay
 • Paypal
 • Skrill
 • transferit bankar
 • Transferit postar Postar Komente
 • faturë

Fondet nga të ardhurat dhe Pagesa mund të tërhiqet, identifikuar lehtësisht nën titullin “hacked Pensionat”. prandaj, mund të tërhiqet bonuse bast 1xbet, dhe Poker, Games, Casino dhe Bingo do të përjashtohen.

FAQ mirëpritur bonus 1xbet

Sa bonuse 1xbet dispozicion?

1xBet faqe

operatori Site, Rregullat Neni, ka 3 lloje të bonus 1xbet:

bonus 1xbet cash (kredituar direkt në një llogari të cilat nuk mund të tërhiqet)

Bonus 1xbet progresive (në dispozicion vetëm për lojërat e aftësi dhe në dispozicion vetëm për një platformë të vetme njëkohësisht: Poker dhe Kazino)

Bonus Bonus 1xbet (Ajo mund të përdoret vetëm brenda kazino dhe kurrë me para të vërteta)

Çfarë nënkuptohet me “zhbllokimin e një 1xbet bonus”?

Secila klasë përfshin një sërë rregullash të respektohet në mënyrë 1xbet bëhet bonus i vërtetë. prandaj, Bonus 1xbet shpesh është paguar lojtarët, por ajo nuk mund të përdoret menjëherë, sepse ajo ka hapur. shembull: Ju duhet të luajnë të paktën 2 1x herë shumën e bonusit në dispozicion në lojtar tuaj.

Ku mund ta shoh bonus 1xbet që kam marrë?

Akses në llogarinë tuaj. duke luajtur në internet me një username dhe password, ju mund të gjeni të gjitha informatat “im”. Përveç informacionit rreth bonus 1xbet, tregon sasinë në dispozicion për bilancin tërheqje tërheqje dhe të gjitha informatat në lidhje me llogarinë tuaj.

Nuk janë kodet kupon në dispozicion për të marrë bonuse mirëpritur 1xbet?

Da, Operatorët ofrojë disa kodet kupon që mund të përdoren nga përdoruesit për të hyrë në ofertat mirëpritur.

1xBet Bonus 130 euro

Kategoritë: 1xBet

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *